SAML IDP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Identity Provider (3.0.13) - en to si translation catalogue (8 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Value
si: අගය

en: Confirm
si: තහවුරු කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Password
si: මුරපදය

en: Configuration
si: හැඩගැස්‌වීම
