SAML IDP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Identity Provider (3.0.13) - en to sk translation catalogue (26 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Attribute
sk: Atribút

en: Value
sk: Hodnota

en: Confirm
sk: Potvrdiť

en: Description
sk: Popis

en: Action
sk: Akcia

en: Login
sk: Prihlásiť sa

en: Edit
sk: Upraviť

en: Password
sk: Heslo

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Upload
sk: Nahrať

en: Email
sk: E-mail

en: Advanced Settings
sk: Rozšírené nastavenia

en: Phone
sk: Telefón

en: State
sk: Stav

en: Company
sk: Spoločnosť

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Operation
sk: Operácia

en: Common Name
sk: Bežný názov

en: Query
sk: Dotaz

en: Common
sk: Spoločné

en: Save Configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Mapping
sk: Mapovanie

en: Or
sk: Alebo

en: For example: %url
sk: Napríklad: %url
