SAML IDP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Identity Provider (3.0.14) - en to br translation catalogue (7 entries)

en: Delete
br: Dilemel

en: Username
br: Anv implijer

en: Edit
br: Kemmañ

en: Password
br: Ger-tremen

en: Settings
br: Arventennoù

en: Email
br: Chomlec'h postel

en: Mapping
br: Kartennadurezh
