SAML IDP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Identity Provider (3.0.14) - en to gu translation catalogue (16 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Attribute
gu: ગુણધર્મ

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Confirm
gu: ખાતરી કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Action
gu: ક્રિયા

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Test
gu: પરીક્ષણ

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Operation
gu: કાર્યો

en: Mapping
gu: મેપિંગ

en: Or
gu: અથવા
