SAML IDP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Identity Provider (3.0.14) - en to ps translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: Attribute
ps: ځانتيا

en: Value
ps: بيه

en: Username
ps: کارن نوم

en: Confirm
ps: تاييد

en: Description
ps: سپړنه

en: Action
ps: چار

en: Edit
ps: سمون

en: Password
ps: پټ توری

en: Settings
ps: امستنې

en: Upload
ps: پورته کول

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Configuration
ps: سازول

en: Query
ps: پوښتنه

en: Or
ps: او
