SAML IDP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Identity Provider (3.0.3) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: Register
sv: Registrera

en: Submit
sv: Skicka

en: Attribute
sv: Egenskap

en: Value
sv: Värde

en: Confirm
sv: Bekräfta

en: Description
sv: Beskrivning

en: Login
sv: Logga in

en: Reset
sv: Återställ

en: Settings
sv: Inställningar

en: Back
sv: Tillbaka

en: Upload
sv: Ladda upp

en: Email
sv: E-post

en: Phone
sv: Telefon

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Query
sv: Databasfråga

en: Mapping
sv: Mappning
