SAML IDP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Identity Provider (3.0.3) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ta: சமர்ப்பிக்குக

en: Confirm
ta: உறுதிப்படுத்துக

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Upload
ta: பதிவேற்றுக
