SAML IDP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Identity Provider (3.0.4) - en to af translation catalogue (18 entries)

en: Register
af: Registreer

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Attribute
af: Attribuut

en: Value
af: Waarde

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Confirm
af: Bevestig

en: Description
af: Beskrywing

en: Action
af: Aksie

en: Login
af: Gebruiker

en: Edit
af: Wysig

en: Reset
af: Herstel

en: Test
af: Toets

en: Settings
af: Verstellings

en: Back
af: Terug

en: Upload
af: Oplaai

en: Configuration
af: Konfigurasie

en: Operation
af: Operasie
