SAML IDP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Identity Provider (3.0.4) - en to ne translation catalogue (14 entries)

en: Register
ne: दर्ता

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Value
ne: मान

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Confirm
ne: पुष्टि गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Action
ne: कारवाही

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Upload
ne: अपलोड

en: Email
ne: ईमेल

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन
