SAML IDP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Identity Provider (3.0.5) - en to hr translation catalogue (20 entries)

en: Register
hr: Registriraj se

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Attribute
hr: Atribut

en: Value
hr: Vrijednost

en: Confirm
hr: Potvrdite

en: Description
hr: Opis

en: Action
hr: Akcija

en: Login
hr: Prijava

en: Edit
hr: Uredi

en: Reset
hr: Poništi

en: Settings
hr: Postavke

en: Back
hr: Natrag

en: Upload
hr: Otpremi

en: Email
hr: E-pošta

en: Phone
hr: Telefon

en: State
hr: Država

en: Configuration
hr: Postavke

en: Operation
hr: Operacija

en: Mapping
hr: Mapiranje
