SAML IDP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Identity Provider (3.0.5) - en to ru translation catalogue (29 entries)

en: Register
ru: Регистрация

en: Delete
ru: Удалить

en: Submit
ru: Отправить

en: Attribute
ru: Атрибут

en: Value
ru: Значение

en: Confirm
ru: Подтвердить

en: Description
ru: Описание

en: Action
ru: Действие

en: Login
ru: Логин

en: Edit
ru: Редактировать

en: Reset
ru: Сбросить

en: Test
ru: Тест

en: Settings
ru: Настройки

en: Back
ru: Назад

en: Upload
ru: Закачать

en: Advanced Settings
ru: Расширенные настройки

en: Phone
ru: Телефон

en: State
ru: Состояние

en: Company
ru: Компания

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Operation
ru: Действие

en: Common Name
ru: Общее имя

en: Query
ru: Запрос

en: Company Name
ru: Название компании

en: Common
ru: Общие

en: Save Configuration
ru: Сохранить настройки

en: Mapping
ru: Соответствия

en: 7 days
ru: 7 дней

en: 30 days
ru: 30 дней
