SAML IDP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Identity Provider (3.0.6) - en to gl translation catalogue (23 entries)

en: Register
gl: Rexistrar

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Attribute
gl: Atributo

en: Value
gl: Valor

en: Confirm
gl: Confirmar

en: Description
gl: Descrición

en: Action
gl: Acción

en: Edit
gl: Editar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Test
gl: Proba

en: Settings
gl: Axustes

en: Back
gl: Voltar

en: Upload
gl: Subir

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Advanced Settings
gl: Axustes Avanzados

en: Phone
gl: Teléfono

en: State
gl: Estado

en: Company
gl: Compañía

en: Configuration
gl: Configuración

en: Operation
gl: Operación

en: Query
gl: Consulta

en: Mapping
gl: Mapeo
