SAML IDP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Identity Provider (3.0.6) - en to hu translation catalogue (31 entries)

en: Register
hu: Felhasználó létrehozása

en: Delete
hu: Törlés

en: Submit
hu: Beküldés

en: Attribute
hu: Attribútum

en: Value
hu: Érték

en: Confirm
hu: Megerősít

en: Description
hu: Leírás

en: Action
hu: Művelet

en: Login
hu: Bejelentkezés

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Test
hu: Teszt

en: Settings
hu: Beállítások

en: Back
hu: Vissza

en: Upload
hu: Feltöltés

en: Email
hu: E-mail

en: Advanced Settings
hu: Haladó beállítások

en: Phone
hu: Telefon

en: State
hu: Állapot

en: Company
hu: Cég

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Operation
hu: Művelet

en: Query
hu: Lekérdezés

en: Unit name
hu: Szervezeti egység neve

en: Company Name
hu: Cégnév

en: Common
hu: Általános

en: Save Configuration
hu: Beállítások mentése

en: Country Code
hu: Országkód

en: Mapping
hu: Leképzés

en: Delete Configuration
hu: Beállítások törlése

en: Create an account
hu: Fiók létrehozása
