SAML IDP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Identity Provider (3.0.6) - en to uk translation catalogue (35 entries)

en: Register
uk: Реєстрація

en: Delete
uk: Видалити

en: Submit
uk: Надіслати

en: Attribute
uk: Атрибут

en: Value
uk: Значення

en: Confirm
uk: Підтвердити

en: Description
uk: Опис

en: Action
uk: Дія

en: Login
uk: Вхід

en: Edit
uk: Редагувати

en: Reset
uk: Скинути

en: Test
uk: Тест

en: Settings
uk: Налаштування

en: Back
uk: Назад

en: Upload
uk: Викласти

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Advanced Settings
uk: Додаткові налаштування

en: Phone
uk: Телефон

en: State
uk: Стан

en: Company
uk: Компанія

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Operation
uk: Дія

en: Common Name
uk: Загальне ім'я

en: Query
uk: Запит

en: Company Name
uk: Назва організації

en: Common
uk: Загальне

en: Save Configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: Country Code
uk: Код країни

en: Mapping
uk: Відповідність

en: Attribute Name
uk: Назва атрибуту

en: 7 days
uk: 1 тиждень

en: 30 days
uk: 30 днів

en: Create an account
uk: Створити обліковий запис

en: Register/Login
uk: Реєстрація/Вхід

en: Remove Account
uk: Видалити обліковий запис
