SAML IDP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Identity Provider (3.0.7) - en to el translation catalogue (24 entries)

en: Register
el: Εγγραφή

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Attribute
el: Ιδιότητες

en: Value
el: Αξία

en: Confirm
el: Επιβεβαίωση

en: Description
el: Περιγραφή

en: Action
el: Ενέργεια

en: Login
el: Είσοδος

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Test
el: Δοκιμή

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Back
el: Πίσω

en: Upload
el: Αποστολή

en: Advanced Settings
el: Ρυθμίσεις για προχωρημένους

en: Phone
el: Τηλέφωνο

en: State
el: Κατάσταση

en: Company
el: Εταιρία

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Operation
el: Λειτουργία

en: Query
el: Ερώτημα

en: Common
el: Κοινά

en: Mapping
el: Αντιστοίχιση
