SAML IDP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Identity Provider (3.0.7) - en to ku translation catalogue (15 entries)

en: Register
ku: تۆمارکردن

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: Value
ku: نرخ

en: Confirm
ku: دووبارە

en: Description
ku: دەربارە

en: Action
ku: کردار

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Test
ku: تاقیکردنەوە

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Upload
ku: بارکردن

en: Email
ku: ئیمێل

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: Operation
ku: کردار
