SAML IDP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Identity Provider (3.0.8) - en to am translation catalogue (11 entries)

en: Register
am: ይመዝገቡ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Submit
am: አስገባ

en: Value
am: እሴት

en: Confirm
am: አረጋግጥ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Action
am: እርምጃ

en: Edit
am: አርትእ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Email
am: ኢሜይል

en: Mapping
am: ማዛመድ
