SAML IDP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Identity Provider (3.0.8) - en to et translation catalogue (23 entries)

en: Register
et: Registreeru

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Attribute
et: Omadus

en: Value
et: Väärtus

en: Confirm
et: Kinnita

en: Description
et: Kirjeldus

en: Action
et: Tegevus

en: Login
et: Sisselogimine

en: Edit
et: Muuda

en: Reset
et: Tühista

en: Settings
et: Seaded

en: Back
et: Tagasi

en: Upload
et: Üleslaadimine

en: Email
et: E-kiri

en: Advanced Settings
et: Täiendavad seaded

en: Phone
et: Telefon

en: State
et: Olek

en: Company
et: Asutus

en: Configuration
et: Seadistus

en: Operation
et: Operatsioon

en: Query
et: Päring

en: Mapping
et: Kaardistamine
