SAML IDP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Identity Provider (3.0.8) - en to is translation catalogue (20 entries)

en: Register
is: Nýskráning

en: Delete
is: Eyða

en: Submit
is: Vista

en: Attribute
is: Eigindi

en: Value
is: Gildi

en: Confirm
is: Staðfesta

en: Description
is: Lýsing

en: Action
is: Aðgerð

en: Login
is: Innskráning

en: Edit
is: Breyta

en: Reset
is: Endursetja

en: Test
is: Prófa

en: Settings
is: Stillingar

en: Back
is: Til baka

en: Upload
is: Hlaða upp

en: Email
is: Netfang

en: Phone
is: Sími

en: State
is: Fylki

en: Company
is: Fyrirtæki

en: Create an account
is: Stofna aðgang
