SAML IDP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Identity Provider (3.0.8) - en to sq translation catalogue (12 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Value
sq: Vlera

en: Confirm
sq: Konfirmo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Action
sq: Veprimi

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Reset
sq: Rifillo

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Upload
sq: Ngarkimi

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: Operation
sq: Veprimi
