SAML IDP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Identity Provider (3.0.9) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Value
bs: Vrijednost

en: Confirm
bs: Potvrdi

en: Description
bs: Opis

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Settings
bs: Postavke

en: Query
bs: Upit
