SAML IDP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Identity Provider (3.0.9) - en to jv translation catalogue (14 entries)

en: Register
jv: Ndaftar

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Value
jv: Biji

en: Confirm
jv: Konfirmasi

en: Description
jv: Katrangan

en: Action
jv: Aksi

en: Edit
jv: Sunting

en: Reset
jv: Baléknā

en: Test
jv: Ujian

en: Settings
jv: Sétingan

en: Upload
jv: Unggah

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: Operation
jv: Operasi
