SAML IDP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Identity Provider (3.0.15) - en to eo translation catalogue (16 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Value
eo: Valoro

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Confirm
eo: Konfirmu

en: Description
eo: Priskribo

en: Action
eo: Ago

en: Edit
eo: Redaktu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Password
eo: Pasvorto

en: Settings
eo: Agordoj

en: Upload
eo: Alŝutu

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Configuration
eo: Agordoj

en: Operation
eo: Operacio

en: Mapping
eo: Mapigo
