SAML IDP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Identity Provider (3.0.15) - en to ga translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Username
ga: Ainm úsáideora

en: Login
ga: Logáil isteach

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Password
ga: Pasfhocal

en: Upload
ga: Uaslódáil

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Email Address
ga: Seoladh R-phost

en: Phone
ga: Fón
