SAML IDP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Identity Provider (3.0.15) - en to lt translation catalogue (24 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Attribute
lt: Požymis

en: Value
lt: Reikšmė

en: Username
lt: Nario vardas

en: Confirm
lt: Patvirtinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Action
lt: Veiksmas

en: Login
lt: Prisijungti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Test
lt: Testas

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Upload
lt: Įkelti

en: Email
lt: El. paštas

en: Phone
lt: Telefonas

en: State
lt: Etapas

en: Company
lt: Įmonė

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Operation
lt: Veiksmai

en: Query
lt: Užklausa

en: Or
lt: Arba

en: For example: %url
lt: Pavyzdžiui: %url
