SAML IDP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Identity Provider (3.0.15) - en to oc translation catalogue (23 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Submit
oc: Sometre

en: Attribute
oc: Atribut

en: Value
oc: Valor

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Confirm
oc: Confirmar

en: Description
oc: Descripcion

en: Action
oc: Accion

en: Login
oc: Identificant

en: Edit
oc: Modificar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Test
oc: Testar

en: Password
oc: Senhal

en: Settings
oc: Paramètres

en: Upload
oc: Transferiment de fichièrs

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: State
oc: Estat

en: Company
oc: Societat

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Operation
oc: Operacion

en: Query
oc: Requèsta

en: Or
oc: Ou

en: For example: %url
oc: Per exemple : %url
