SAML IDP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Identity Provider (3.0.15) - en to ro translation catalogue (24 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Submit
ro: Trimite

en: Attribute
ro: Atribut

en: Value
ro: Valoare

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Confirm
ro: Confirmă

en: Description
ro: Descriere

en: Action
ro: Acțiune

en: Edit
ro: Editați

en: Reset
ro: Resetează

en: Password
ro: Parolă

en: Settings
ro: Setări

en: Upload
ro: Încarcă

en: Email
ro: email

en: Advanced Settings
ro: Setări Avansate

en: Phone
ro: Telefon

en: State
ro: Status

en: Company
ro: Companie

en: Configuration
ro: Configurație

en: Operation
ro: Operație

en: Query
ro: Interogare

en: Mapping
ro: Mapare

en: Or
ro: Sau

en: For example: %url
ro: De exemplu: %url
