SAML IDP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Identity Provider (3.0.15) - en to th translation catalogue (23 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Attribute
th: คุณลักษณะ

en: Value
th: ค่า

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Confirm
th: ยืนยัน

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Action
th: แอคชั่น

en: Login
th: เข้าสู่ระบบ

en: Edit
th: แก้ไข

en: Test
th: นัดหมายเพื่อทดลองสินค้า

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Upload
th: อัพโหลด

en: Email
th: อีเมล

en: Phone
th: โทรศัพท์

en: State
th: รัฐ

en: Company
th: บริษัท

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: Operation
th: การปฏิบัติการ

en: Query
th: สอบถาม

en: Company Name
th: ชื่อบริษัท

en: Clear Data
th: ล้างข้อมูล
