SAML IDP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Identity Provider (3.0.15) - en to tr translation catalogue (26 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Submit
tr: Gönder

en: Attribute
tr: Nitelik

en: Value
tr: Değer

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Confirm
tr: Onayla

en: Description
tr: Açıklama

en: Action
tr: Eylem

en: Login
tr: Giriş

en: Edit
tr: Düzenle

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Password
tr: Parola

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Upload
tr: Yükle

en: Email
tr: E-posta

en: Advanced Settings
tr: Gelişmiş Ayarlar

en: Phone
tr: Telefon

en: State
tr: Durum

en: Company
tr: Şirket

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Operation
tr: İşlem

en: Query
tr: Sorgu

en: User Roles
tr: Kullanıcı Rolleri

en: Mapping
tr: Eşleştirme

en: Or
tr: Veya

en: For example: %url
tr: Örneğin: %url
