SAML 2.0 Single Sign On - SAML Identity Provider (8.x-1.0) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Register
uk: Реєстрація

en: Attribute
uk: Атрибут

en: Value
uk: Значення

en: Settings
uk: Налаштування

en: Back
uk: Назад

en: Save
uk: Зберегти

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Email Address
uk: Адреса електронної пошти

en: Phone
uk: Телефон

en: Phone number
uk: Номер телефону

en: Query
uk: Запит

en: Save Configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: Customer ID
uk: Ід клієнта

en: Submit Query
uk: Виконати запит
