SAML 2.0 Single Sign On - SAML Identity Provider (8.x-1.1) - en to br translation catalogue (5 entries)

en: Register
br: Koumanantiñ

en: Username
br: Anv implijer

en: Settings
br: Arventennoù

en: Update
br: Hizivadenn

en: Email
br: Chomlec'h postel
