SAML 2.0 Single Sign On - SAML Identity Provider (8.x-1.1) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: Register
ru: Регистрация

en: Attribute
ru: Атрибут

en: Value
ru: Значение

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Settings
ru: Настройки

en: Back
ru: Назад

en: Save
ru: Сохранить

en: Update
ru: Обновить

en: API Key
ru: Ключ API

en: Phone
ru: Телефон

en: Phone number
ru: Номер телефона

en: Query
ru: Запрос

en: Save Configuration
ru: Сохранить настройки

en: User Roles
ru: Роли пользователей

en: Customer ID
ru: ID покупателя
