SAML IDP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Identity Provider (8.x-1.2) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Value
bs: Vrijednost

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Settings
bs: Postavke

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Update
bs: Ažuriranje

en: Query
bs: Upit
