SAML IDP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Identity Provider (8.x-1.4) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Register
mn: Бүртгүүлэх

en: Value
mn: Утга

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Save
mn: Хадгалах

en: Update
mn: Шинэчлэх
