SAML IDP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Identity Provider (8.x-1.4) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Register
se: Ásat geavaheaddji

en: Username
se: Geavahannamma

en: Save
se: Vurke

en: Update
se: Ođasmahte

en: Phone number
se: Telefuvdnanummir
