SAML IDP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Identity Provider (8.x-2.1) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Register
hy: Գրանցվել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Confirm
hy: Հաստատել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Back
hy: Հետ

en: Upload
hy: Ներբեռնել
