SAML IDP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Identity Provider (8.x-2.16) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Submit
am: አስገባ

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Action
am: እርምጃ

en: Edit
am: አርትእ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Save
am: አስቀምጥ

en: URL
am: ዩአርኤል

en: Mapping
am: ማዛመድ

en: Unsigned
am: ያልተፈረመ
