SAML IDP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Identity Provider (8.x-2.16) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: Upload
dz: མངོན་གསལ་འབད་
