SAML IDP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Identity Provider (8.x-2.16) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Action
ka: ოპერაცია

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Test
ka: ტესტი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Upload
ka: ატვირთვა
