SAML IDP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Identity Provider (8.x-2.16) - en to lo translation catalogue (5 entries)

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Username
lo: ຊື່ຜູ້ໃຊ້

en: Login
lo: ເຂົ້າລະບົບ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: Save
lo: ບັນທຶກ
