SAML IDP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Identity Provider (8.x-2.16) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Action
mn: Үйлдэл

en: Login
mn: Нэвтрэх

en: Edit
mn: Засварлах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Save
mn: Хадгалах

en: Upload
mn: Оруулах
