SAML IDP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Identity Provider (8.x-2.16) - en to mr translation catalogue (14 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Action
mr: कृती

en: Edit
mr: संपादन

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Test
mr: चाचणी

en: Settings
mr: संरचना

en: Back
mr: मागे

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Upload
mr: अपलोड

en: Phone
mr: दूरध्वनी

en: Mapping
mr: प्रतिचित्रण

en: Unsigned
mr: स्वाक्षरी न केलेल्या
