SAML IDP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Identity Provider (8.x-2.16) - en to my translation catalogue (11 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Username
my: အမည်

en: Action
my: လုပ်ဆောင်ရန် (လုပ်ဆောင်ချက်)

en: Login
my: ဝင်ရောက်ရန်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Back
my: နောက်သို့

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: URL
my: လိပ်စာ URL
