SAML IDP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Identity Provider (8.x-2.16) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Username
os: Архайæджы ном

en: Action
os: Архайд

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Reset
os: Раздæрау

en: Test
os: Тест

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Save
os: Ныффысс
