SAML IDP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Identity Provider (8.x-2.16) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Submit
sv: Skicka

en: Username
sv: Användarnamn

en: Action
sv: Åtgärd

en: Login
sv: Logga in

en: Edit
sv: Redigera

en: Reset
sv: Återställ

en: Settings
sv: Inställningar

en: Back
sv: Tillbaka

en: Save
sv: Spara

en: Upload
sv: Ladda upp

en: Email Address
sv: E-postadress

en: Phone
sv: Telefon

en: User Roles
sv: Användarroller

en: Mapping
sv: Mappning

en: Unsigned
sv: Ej signerad
