SAML IDP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Identity Provider (8.x-2.21) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Register
ka: რეგისტრაცია

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Attribute
ka: ატრიბუტი

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Confirm
ka: დადასტურება

en: Description
ka: აღწერა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Upload
ka: ატვირთვა

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია
