Mini site (2.0.0) - en to km translation catalogue (14 entries)

en: Content
km: មាតិកា

en: File
km: ឯកសារ

en: Options
km: ជម្រើស

en: File settings
km: ការ​កំណត់​ឯកសារ

en: Allowed file extensions
km: បាន​អនុញ្ញាត​កន្ទុយ​ឯកសារ

en: Default value
km: តម្លៃ​លំនាំដើម

en: Maximum upload size
km: ទំហំ​ផ្ទុក​ឡើង​អតិបរមា

en: About
km: អំពី

en: File directory
km: ថត​ឯកសារ

en: Progress indicator
km: ទ្រនិច​បង្ហាញ​វឌ្ឍនភាព

en: Files displayed by default
km: ឯកសារ​ត្រូវ​បាន​បង្ហាញ​តាម​លំនាំ​ដើម

en: Upload destination
km: ទិស​ដៅ​ផ្ទុក​ឡើង

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
km: ជ្រើស​កន្លែង​ដែល​ត្រូវ​រក្សាទុក​ឯកសារ​ចុង​ក្រោយ​ ។ ឧបករណ៍​ផ្ទុក​ឯកសារ​ឯកជន​មានការ​ប្រើ​ប្រាស់​ខ្លាំង​ច្រើន​​ជាង​ឯកសារ​សាធារណៈ ប៉ុន្តែ​អនុញ្ញាត​ឲ្យ​ចូល​ដំណើរ​ការមាន​កម្រិត​ចំពោះ​ឯកសារ​នៅ​ក្នុង​វាល​នេះ ។

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
km: ញែក​កន្ទុយ​ឯកសារ​ដោយ​ប្រើ​ ដកឃ្លា (space) ឬ​សញ្ញា​ក្បៀស (,) ហើយ​មិន​រួមបញ្ចូល​សញ្ញា​ចុច (.) ។
