Mini site (2.1.0) - en to hu translation catalogue (26 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: File
hu: Fájl

en: Archives
hu: Archívumok

en: Options
hu: Lehetőségek

en: Reference
hu: Referencia

en: File settings
hu: Fájl beállítások

en: Allowed file extensions
hu: Megengedett fájlkiterjesztések

en: Default value
hu: Alapértelmezés szerinti érték

en: Maximum upload size
hu: A legnagyobb feltölthető méret

en: About
hu: Leírás

en: File directory
hu: Fájl könyvtár

en: Exists (%path)
hu: (%path) létezik

en: Progress indicator
hu: Folyamatjelző

en: Unable to create
hu: Nem lehet létrehozni

en: Field types
hu: Mezőtípusok

en: Files displayed by default
hu: Alapértelmezés szerint megjelenő fájlok

en: Upload destination
hu: Feltöltési célkönyvtár

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
hu: A végső fájlok tárolási helyének kiválasztása. A privát fájlok tárolása sokkal nagyobb terhelést jelent, mint a nyilvános fájloké, de a fájlokhoz korlátozott hozzáférést tesz lehetővé ezen a mezőn belül.

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
hu: A kiterjesztéseket szóközzel vagy vesszővel kell elválasztani és nem kell használni a bevezető pontot.

en: Reference method
hu: Hivatkozási mód

en: Enable Display field
hu: Display mező engedélyezése

en: Enable Description field
hu: Leírás mező engedélyezése

en: Generic file format settings
hu: Általános fájlformátum beállítások

en: File format settings
hu: Fájlformátum beállítások

en: File selection handler settings
hu: Fájlkiválasztási kezelő beállításai

en: Replace the file name by its description when available
hu: Fájlnév cseréje a leírása alapján, ha rendelkezésre áll.
