Mini site (2.1.0) - en to sk translation catalogue (17 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: File
sk: Súbor

en: Archives
sk: Archívy

en: Options
sk: Nastavenia

en: Reference
sk: Referencia

en: File settings
sk: Nastavenia súborov

en: Allowed file extensions
sk: Povolené prípony súboru

en: Default value
sk: Predvolená hodnota

en: Maximum upload size
sk: Maximálna veľkosť nahraného súboru

en: About
sk: Informácie o

en: File directory
sk: Adresár súborov

en: Exists (%path)
sk: Existuje (%path)

en: Progress indicator
sk: Indikátor priebehu

en: Field types
sk: Typy polí

en: Files displayed by default
sk: Súbory zobrazené predvolene

en: Upload destination
sk: Cieľové umiestnenie nahrávania

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
sk: Prípony oddeľte medzerou alebo čiarkou a na začiatok prípony nepíšte bodku.
