Mini site (2.2.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Content
is: Innihald

en: File
is: Skrá

en: Options
is: Möguleikar

en: Default value
is: Sjálfgildi

en: About
is: Um

en: Field types
is: Tegundir svæða
